Altinkaya oto çekici Tekin

 

 

Yol yardım Yolda Kalmayın 0850 611 0 776Yol yardım 0850 611 0 776 arabası olan herkezin zor durumda kaldığı anlarda ihtiyacı olan hızlı müdahaleyi, 17 yıldır yaparız. istanbul il sınırları arasında verdiğimiz çekimli hizmeti ile bozukluk, kaza ve yolda kalmanıza neden olan tüm sorunlarda, aracınızı en hızlı ve güvenli biçimde çekerek, istediğiniz yere nakletmekteyiz. Hızlı ve güvenli müdahale oluşturan tecrübeli ekibimiz aynı sürede arızaları gidermek ve destek hizmetleri içine giren akü, yakıt benzeri vasıta yardım konularında da yardımcı olmakta. Haftanın her günü 24 saat ulaşabileceğiniz iletişim seçeneklerimizle, karşılaşabileceğiniz bütün vasıta arızalarında vasıta yardım hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firmamıza ait tüm oto kurtarıcı araçlar, istanbul’un tüm ilçelerine en geç 30 dakika arasında ulaşabilmektedir.

cazibeli
Hangi Araçlara çekimli Hizmeti Vermekteyiz?
yol yardım
yol yardım
şirket kadromuz arasında bulunan yol yardım araçlar ile her türlü vasıta kurtarma ve çekme işlerini yapabiliyoruz. uzman personellerimiz ile günün her saatinde, hem oto yardım hem de servis hizmetini ayağınıza getiriyoruz. karşınıza çıkabilecek arızalar ve yapılan kazalardan sonra, aracınızın en doğru şekilde tamir edilmesini sağlamakta, talebinize göre aracınızı götürülmesini dilediğiniz yere naklediyoruz.

 

 

Yol Yardım Hizmeti ücreti Ne Kadardır?Semtine göre cekici ve vasıta yardım ücretleri değişiklik gösterebilmektedir. Telefon üzerinden yahut web sayfası üstünden fiyat teklifi ilgi edilmesi doğrultusunda, ücretler konusunda net bilgi alabilirsiniz. istanbul Takin Altınkaya Yol Yardım, ekonomik ücretlerle en kaliteli hizmeti almanızı sağlayarak, kötü sürprizleri profesyonel kadrosu ile YöK etmenize yardımcı olur.

vasıta kurtarma dışında hizmetlerimiz
Gerek araç kurtarma gerekse başka hizmetlerimiz istanbul’un 39 ilçesine yönelik olsa da, bazı hallerde yakın illere de servislerimiz söz konusudur. Acil kurtarmalar için güven içerisinde bizi arayabilirsiniz. vasıta kurtarma dışındaki hizmetlerimiz de bulunur. Bunlardan bir tanesi de vasıta yardımdır. Oto destek hizmetimizin içeriğinde lastik yol yardımı, akü yol destek, ağır ticari araç Oto destek ve yakıt yol yardımı bulunur. araç galerimiz ise kurtarıcı ve yol yardım şekilde iki Istanbul Çekici ayrı konseptte hizmet vermekte olup lüzumlu son teknolojik donatıya sahiptirler. vasıta kurtarma ve yol yardım hizmeti için iletişim adreslerimizden 7/24 firmamıza ulaşabilirsiniz.


çekici

kurtarıcı

kurtarma

oto çekici

oto kurtarıcı

oto kurtarma

yol yardım

 

 

TEKİN ALTINKAYA 0850 611 0 776
Kendi otomatik çekimli kamyon işine sahip olmak son derece kârlı bir iş olabilmektedir. Otomatik çekme işletmelerini işleten girişimciler çoğunlukla istikrarlı kârlardan yararlanırlar. Otomatik çekimli kamyon malikleri, bir kamyon, bir iş planı, bir işletme ruhsatı ve sigorta ile operasyonlarına başlayabilirler. Her süre çekilecek araçlara ihtiyaç bulunmaktadır. Bu, çok sayıda işletme sahibi için istikrarlı, kolay şekilde resesyona dayanıklı bir iş ile sonuçlanır. Haftanın herhangi bir gününde, türlü nedenlerden dolayı çekilmesi gereken bir sıra araç olmaktadır. Nedenleri aşağıdakileri içerebilir:

 

 

TEKİN ALTINKAYA 0850 6110776
Otomatik çekici kamyon işinizi bir kamyonla başlatırsanız, aşırı kısa sürede kafanızın üzerinden geçemezsiniz. Tek bir kamyonla, maliyetlerinizi yönetebilir ve gerçek net gelirinizin, planlanan gelire, meslek planınıza göre mi uyduğunu belirleyebilirsiniz. Bu, şayet varsa, işletmenizdeki zayıflıkları incelemenize de olanak tanır. bununla beraber kuvvetli yanlarınızı belirlemenize de olanak tanır. Bu kendi kendini değerlendirme mühimdir, nedeniyse kuvvetli ve zayıf yönlerinizin farkındaysanız, gerektiğinde ayarlamalar yapabilirsiniz.

 

İstanbul İçi Hızlı HizmetOto yedekte servis işletmesi başlatırken, saatlerce servis kurmanız gerekecektir. mahalli ve eyalet hükümet kurumlarıyla sözleşmeleri güvence altına almak için 24 saat hizmet sunmanız gerekebilir. Istanbul Oto Kurtarici Devlet kurumları ve birçok işletme, 24 saat her gün 24 saat çekilmeleri gerektiğinden 24 saat çekme servisi ilgi ediyor.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Altinkaya oto çekici Tekin”

Leave a Reply

Gravatar